Įrangos nuoma

Hapro 1

Hapro aerodinaminių stogo bagažinių nuoma. Hapro Zenith 6.6 stogo bagažinė yra elegantiška, saugi, patikima ir modernaus dizaino. Hapro Zenith aerodinaminė stogo bagažinė sukurta siekiant mažiausio oro pasipriešinimo ir turinti labai geras aerodinamines savybes.

Kaina parai nuo: 4.00 Eur.
Rezervuoti
Wingbars 1

Thule Wing Bar skersinio forma yra sukurta sumažinti vėjo pasipriešinimą ir kuro sąnaudas.

Kaina parai nuo: 2.50 Eur.
Rezervuoti
thule_739_5

Thule Deluxe 727 snieglenčių ir slidžių laikikliai yra saugūs, kokybiški, patikimi ir pasižymi paprastu, lengvu naudojimu.

Kaina parai nuo: 2.50 Eur.
Rezervuoti
Motion 1

Juodos spalvos Thule Motion 800 aerodinaminė stogo bagažinė + Thule Wing Bar aerodinaminiai stogo skersiniai. Thule Motion 800 aerodinaminės stogo bagažinės ir Thule Wing Bar aerodinaminių stogo skersinių nuoma. Thule Motion 800 aerodinaminė stogo bagažinė yra šiuolaikinio dizaino, saugi, patikima ir skirta didesnių krovinių pervežimui. Thule Wing Bar skersinio forma yra sukurta sumažinti vėjo pasipriešinimą ir kuro sąnaudas.

Kaina parai nuo: 5.50 Eur.
Rezervuoti
381

Thule Euro Way G2 923 dviračių laikikliai yra saugūs, kompaktiški, lengvi ir aukštos kokybės. Dviračių laikiklis, tvirtinamas ant automobilio kablio ir skirtas transportuoti nuo 1 iki 3 dviračių.

Kaina parai nuo: 5.00 Eur.
Rezervuoti
bike-carriers-thule-proride-591-2

Thule ProRide 591 dviračių laikiklis yra stilingas,aptakus ir saugus dviračių laikiklis tvirtinamas ant automobilio stogo skersinių.

Kaina parai nuo: 2.20 Eur.
Rezervuoti
Thule XT XL

Thule aerodinaminių stogo bagažinių nuoma.Thule Motion 800 / XT XL stogo bagažinė yra šiuolaikinio dizaino, saugi, patikima ir skirta didesnių krovinių pervežimui.

Kaina parai nuo: 4.00 Eur.
Rezervuoti
Tom tom navigacija

Tom Tom Go 740 Live yra kokybiškas ir itin paprastas, greitai ir lengvai valdomas prietaisas,su kuriuo galėsite susirasti kelionės metu degalines, stovėjimo aikšteles, parduotuves ar kitas Jus dominančias lankytinas vietas.

Kaina parai nuo: 2.32 Eur.
Rezervuoti